30KPA28CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA28CA
JLCPCB Part #
C522453
Description
-55℃~+150℃ 28V 30kW@10/1000us 31.28V 50V 5mA 606A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS