BK250-1000-DZ
MFR.Part #
BK250-1000-DZ
JLCPCB Part #
C268766
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 1A 1W 250V 2A 300mΩ 800mΩ 插件,P=10.2mm Resettable Fuses ROHS