SMBJ18CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ18CA/TR13
JLCPCB Part #
C78413
Package
SMB(DO-214AA)
Description
18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS