2RP090L-8/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RP090L-8/B
JLCPCB Part #
C78319
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 2 20kA 600V 6mm 8mm 90V ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS