471KD20J-P7.5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
471KD20J-P7.5
JLCPCB Part #
C729851
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10kA 1W 300V 350J 385V 470V 775V 850pF@1kHz 插件,P=7.5mm Varistors ROHS