BK16-200-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-200-SZ
JLCPCB Part #
C268784
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 130mΩ 16V 2A 2W 3.4A 40A 40mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS