SMAJ7.5A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ7.5A/TR13
JLCPCB Part #
C309906
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 31A 400W 7.5V 8.33V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS