BK600-110
MFR.Part #
BK600-110
JLCPCB Part #
C268808
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 110mA 18Ω 1W 220mA 3A 500V 6Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS