15KPA150CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA150CA/B
JLCPCB Part #
C770827
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 150V 15kW 167.6V 241.9V 2uA 62.4A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS