SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C78416
Package
SMB(DO-214AA)
Description
15.5A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS