SMAJ26A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ26A/TR13
JLCPCB Part #
C309879
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS