511KD20-P7.5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
511KD20-P7.5
JLCPCB Part #
C634247
Package
Plugin
Description
210J 320V 415V 510V 6.5kA 780pF@1kHz 845V 插件 Varistors ROHS