30KPA33CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA33CA/B
JLCPCB Part #
C522457
Description
30kW 33V 36.9V 517.9A 58.5V 5mA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS