SMCJ300A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ300A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C777352
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 3.1A 300V 335V 486V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS