BX-0.8-2PWT-XM
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-0.8-2PWT-XM
JLCPCB Part #
C52024685
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1x2P 2 2P 30V 700mA Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=0.8mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS