BX-PM2.54-1-10PWZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-PM2.54-1-10PWZ
JLCPCB Part #
C49326043
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3.2mm 3A Brass Gold Right Angle Side Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS