BX-MX1.25-6PZZ-Y
MFR.Part #
BX-MX1.25-6PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388452
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 4.7mm 6 6P 9.3mm Copper alloy PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS