SCRH127/LD-150
MFR.Part #
SCRH127/LD-150
JLCPCB Part #
C17472075
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 26.4mΩ 5.31A 5.65A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS