BPSC00131380151T00
MFR.Part #
BPSC00131380151T00
JLCPCB Part #
C17569347
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
150uH 250mΩ 2A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS