SRR1280-681K
MFR.Part #
SRR1280-681K
JLCPCB Part #
C2041926
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.3Ω 680uH 750mA 970mA ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS