SCRH127/LD-100
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH127/LD-100
JLCPCB Part #
C17432715
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 19.5mΩ 6.21A 6.7A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS