4604X-102-102LF
MFR.Part #
4604X-102-102LF
JLCPCB Part #
C5527682
Package
SIP-4
Description
1kΩ 2 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4 Resistor Networks, Arrays ROHS