PCW1D-B24-BAB102L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PCW1D-B24-BAB102L
Description
1 1kΩ 750mW ±1000ppm/℃ ±20% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS