SRR3818A-680M
MFR.Part #
SRR3818A-680M
JLCPCB Part #
C2044997
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.28Ω 380mA 460mA 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS