SRR0905-221K
MFR.Part #
SRR0905-221K
JLCPCB Part #
C2047398
Package
SMD,9.9x9.9mm
Description
15A 220uH 470mA 780mΩ ±10% SMD,9.9x9.9mm Power Inductors ROHS