SRR3818A-220M
MFR.Part #
SRR3818A-220M
JLCPCB Part #
C5907429
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 430mA 500mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS