SRR1205-181KL
MFR.Part #
SRR1205-181KL
JLCPCB Part #
C2051279
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.4A 180uH 700mA 750mΩ ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS