SRR1205-150ML
MFR.Part #
SRR1205-150ML
JLCPCB Part #
C6685263
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
15uH 2.7A 5.3A 70mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS