CRT0805-BY-9762ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-9762ELF
JLCPCB Part #
C3917406
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS