SMA6J24A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J24A
JLCPCB Part #
C7437270
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 29.5V 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS