SRR1005-180Y
MFR.Part #
SRR1005-180Y
JLCPCB Part #
C1334071
Package
SMD,10x12.7mm
Description
1.6A 18uH 2.1A 90mΩ ±15% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS