SDR0805-2R5ML
MFR.Part #
SDR0805-2R5ML
JLCPCB Part #
C2041618
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
2.5uH 20mΩ 5A 7.2A ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS