PWR221-2FCR750F
MFR.Part #
PWR221-2FCR750F
JLCPCB Part #
C19397409
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 50W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS