PM2110-1R0M-RC
MFR.Part #
PM2110-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C6251820
Package
SMD,30.5x25.4mm
Description
1uH 22.7A 2mΩ ±20% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS