SRR0906-221YL
MFR.Part #
SRR0906-221YL
JLCPCB Part #
C1334521
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
1Ω 220uH 480mA 600mA ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS