SRR0906-100ML
MFR.Part #
SRR0906-100ML
JLCPCB Part #
C1334539
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
1.8A 10uH 2.7A 80mΩ ±20% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS