4816P-T01-331LF
MFR.Part #
4816P-T01-331LF
JLCPCB Part #
C1358161
Description
16 160mW 330Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS