SRR0603-2R5ML
MFR.Part #
SRR0603-2R5ML
JLCPCB Part #
C2046644
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
2.5uH 2.95A 2A 40mΩ ±20% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS