SDR0603-2R5ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0603-2R5ML
JLCPCB Part #
C2046774
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.35A 2.5uH 2.7A 50mΩ ±20% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS