4116R-1-121LF
MFR.Part #
4116R-1-121LF
JLCPCB Part #
C1358406
Description
120Ω 16 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS