SRP6030VA-2R2M
MFR.Part #
SRP6030VA-2R2M
JLCPCB Part #
C1857850
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
11A 13A 2.2uH 21.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS