CRT0805-CX-8251ELF
MFR.Part #
CRT0805-CX-8251ELF
JLCPCB Part #
C1713624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS