SRP1250-9R0M
MFR.Part #
SRP1250-9R0M
JLCPCB Part #
C2042593
Package
SMD,13.5x13.9mm
Description
10A 18A 22.5mΩ 9uH ±20% SMD,13.5x13.9mm Power Inductors ROHS