78F1R2K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
78F1R2K-RC
JLCPCB Part #
C17532206
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
1.2uH 165MHz 180mΩ 40@7.9MHz 740mA ±10% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS