SRP0612-1R0K
MFR.Part #
SRP0612-1R0K
JLCPCB Part #
C1858014
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
12A 1uH 23.8mΩ 6.2A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS