CR0201-FW-3301GLF
MFR.Part #
CR0201-FW-3301GLF
JLCPCB Part #
C7233307
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS