4310R-104-681/102
MFR.Part #
4310R-104-681/102
JLCPCB Part #
C1361136
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 680Ω、1kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays