SRN4012T-2R2M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN4012T-2R2M
JLCPCB Part #
C5926024
Package
SMD,4x4mm
Description
1.65A 2.2uH 60mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS