SDR1307-5R6ML
MFR.Part #
SDR1307-5R6ML
JLCPCB Part #
C2046206
Package
SMD,13x13mm
Description
11A 15mΩ 5.6uH 6.5A ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS