CRT1206-AV-1001ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT1206-AV-1001ELF
JLCPCB Part #
C3997938
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS